5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredericia. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Fredericia kan man nu finde villaen på Martine Christof.S V 29 i Ullerup. Denne ejendom er sat til en pris på 3.545.000 kr. Villaen har et boligareal på 150 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, hvilket giver god plads til en familie.
Villaen er placeret på en grund på 720 kvadratmeter, hvilket giver mulighed for at nyde udendørs aktiviteter. Informationer om den månedlige ejerudgift er ikke oplyst på nuværende tidspunkt.
En anden nyligt udbudt villa i Fredericia er på Engelundsvej 3 i Taulov. Denne bolig tilbyder 135 kvadratmeter og består af 4 værelser, sat til prisen af 2.495.000 kr., hvilket er en mere budgetvenlig mulighed.
Placeringen på en grund på 750 kvadratmeter sikrer, at der også her er god plads til udendørs aktiviteter. Oplysninger om den månedlige ejerudgift for denne bolig er ikke tilgængelig lige nu.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.