Rudolf Steiner Allé 17 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fredericia - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredericia. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fredericia er to nye villaer nu til salg: Rudolf Steiner Allé 17 og Jomfruvej 2, begge med unikke egenskaber.

Villaen på Rudolf Steiner Allé 17 tilbyder en rummelig boligoplevelse med sine 210 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Grunden strækker sig over 1514 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for udendørs liv. Med en pris på 3.495.000 DKK placerer denne villa sig i den højere prisklasse.

På Jomfruvej 2 i Erritsø, finder man den anden villa, som tilbyder 142 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Dette hjem ligger på en grundstørrelse på 1046 kvadratmeter og er sat til en pris på 1.995.000 DKK.

Begge boliger har potentiale til at tilbyde komfortable hjem, men de skiller sig ud med deres forskellige arealer og prispunkter, hvilket imødekommer forskellige behov og budgetter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler