Ryesvej 6 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fredericia - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredericia. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fredericia er to boliger netop kommet på markedet. Den første, en rummelig villa beliggende på Ryesvej 6, er på 214 kvadratmeter og har 8 rum, hvilket giver masser af plads for en stor familie. Denne ejendom ligger på en stor grund på 1780 kvadratmeter og er udbudt til 7.625.000 DKK.

Den anden villa, placeret på Siøvænget 9 i Skærbæk, tilbyder 202 kvadratmeter beboelse fordelt på 5 rum. Denne ejendom ligger på en grund på 950 kvadratmeter. Den er til salg for 3.450.000 DKK, hvilket gør den til en økonomisk overkommelig mulighed for mange købere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga