Bertel Bruuns Vej 3 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Fredericia - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredericia. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fredericia er villaen på Bertel Bruuns Vej 3 en af de nyeste boliger til salg. Denne rummelige ejendom strækker sig over 156 m² og inkluderer fire værelser. Villaen er placeret på en grund på 666 m², hvilket giver mulighed for udendørs aktiviteter.

Prissat til 3.575.000 DKK, er denne bolig en attraktiv mulighed for familier, der søger mere plads. Selvom den månedlige ejerudgift ikke er oplyst, tilbyder villaens størrelse og beliggenhed en værdi for pengene.

En anden nyligt tilgængelig villa i Fredericia ligger på Carit Etlars Vej 13. Denne villa har en boligstørrelse på 136 m² med også fire værelser. Ejendommen er beliggende på en grund på 544 m², hvilket giver et passende udendørs område.

Med en salgspris på 2.495.000 DKK, tilbyder denne ejendom en mulighed for dem, der leder efter et hjem til en lavere pris. På trods af ingen oplyst månedlig ejerudgift, repræsenterer denne villa en værdifuld valgmulighed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga