Overmarken 1 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Fredericia - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Fredericia. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Fredericia er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Overmarken 1 i Skærbæk og villaen på Brovadvej 20 i Erritsø.

Villaen på Overmarken 1 er et rummeligt hjem med 178 kvadratmeter fordelt på 5 rum, placeret på en grund på 1019 kvadratmeter. Den er i øjeblikket til salg for 2.995.000 kr.

På Brovadvej 20 finder man en lidt mindre villa med 118 kvadratmeter og 4 rum. Denne ejendom ligger på en grund af 810 kvadratmeter og kan erhverves for 2.195.000 kr.

Begge villaer udgør attraktive muligheder for familier, der ønsker at bo i Fredericia.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga